0
0

Компактний люкс: ідеальні квадратні умивальники для малих ванних кімнат

Квадратний умивальник – ідеальний варіант для людей, які віддають перевагу мінімалістичному дизайну та простим лініям. Він допомагає легко оновити ванну кімнату без повноцінних ремонтних робіт. Поєднавши раковину з різними кольорами та формами стільниць і тумб, можна створити цікаву дизайнерську концепцію. Умивальник здатен перетворитися з незначної деталі ванної кімнати на її центральний функціональний елемент.

Переваги квадратних умивальників

Квадратні раковини, призначені для невеличких ванних кімнат, мають чітку геометричну форму. Вона надає сучасний і гармонійний вигляд приміщенню. Симетричний дизайн ідеально вписується в сучасні інтер'єри, створюючи відчуття порядку та гармонії.

Квадратні раковини хоч і невеликі, але мають простору та глибоку чашу, що забезпечує комфорт здійснення гігієнічних процедур. Широка робоча поверхня надає достатньо місця для розміщення різноманітних гігієнічних засобів: мила, зубної щітки, кремів тощо.

Додаткові переваги квадратних раковин, призначених для невеликих ванних кімнат:

  • простота догляду;
  • зручність у використанні;
  • універсальний стиль;
  • компактність;
  • ергономічність.

Квадратні раковини можуть бути інтегровані в меблі чи стояти окремо від них.

Матеріали та стилі

Обираючи квадратний умивальник для невеликої ванної кімнати, перш за все варто визначитися з матеріалом, з якого виготовлена сантехніка. На сучасному ринку високу популярність мають такі матеріали:

  • Порцеляна. Це класичний матеріал, що цінується за елегантний вигляд. Для ньому характерні глибокі кольори та блиск (особливо умивальники, виконані в чорному кольорі). Переваги матеріалу: гігієнічність, легкість у догляді та тривалість використання. Варто розуміти, що навіть порцелянова раковина може пошкодитися від сильних ударів.
  • Фаянс. Більш доступний за ціною та дуже поширений аналог порцеляни. Цей матеріал майже нічим не поступається порцеляні, проте для нього характерні не такий блиск і міцність. При належному догляді фаянсова раковина прослужить не один десяток років.
  • Скло. Вражає своєю ефектністю, привертаючи увагу до себе всіх, хто заходить до ванної кімнати. Ціна скляного умивальника дещо вища. Доглядати за скляною поверхнею важче, оскільки на ній видно кожну краплину.
  • Метал. Для виготовлення сантехнічних виробів використовуються різні матеріали: чавун, емальована сталь, мідь, нікель тощо. Найпопулярнішим залишається нержавіюча сталь. Вона міцна та довговічна. Проте на ній можуть залишатися подряпини, тому краще вибирати матові або текстурні варіанти.
  • Камінь. Умивальники з натурального або штучного каменю вражають своєю красою та довговічністю. Догляд за ними потребує особливої уваги, а вартість є нижчою порівняно з моделями з природного каменю.

Дизайн і стиль раковини безпосередньо залежить від матеріалу виконання. Вони можуть бути виконані в стилі лофт, мінімалізм, бароко тощо.

Ідеї для розміщення та монтажу

Квадратні умивальники є простішими в монтажі порівняно з круглими чи овальними виробами. Це тому, що квадратна форма є більш простою, що спрощує вирівнювання моделі до стіни або меблів. Крім того, кутові та звивисті частини квадратних умивальників зазвичай менші, що також спрощує процес монтажу.

У ванній кімнаті з невеликою кількістю вільного простору саме квадратний умивальник виявляється найкращим вибором, оскільки він займає менше місця. Монтаж умивальника здійснюється набагато легше, оскільки не потребує точності у вирівнюванні.

При виборі раковини для ванної важливо враховувати:

  • розмір приміщення - для маленької ванної кімнати варто обирати компактні раковини, щоб не завантажувати простір зайвими деталями;
  • стиль інтер'єру - вибирайте раковину, яка гармонує з дизайном кімнати, підкреслюючи її особливості;
  • матеріал - раковини виготовляються з різних матеріалів, кожен з яких має свої переваги, наприклад, кераміка відома міцністю та доступністю, а мармур і граніт - це вишукані, але дорожчі варіанти;
  • тип монтажу - залежно від особливостей приміщення та особистих вподобань, можна обрати модель врізну, підвісну або на ніжках;
  • бюджет - враховуйте свої фінансові можливості та обирайте відповідну раковину.

Загальні поради щодо встановлення умивальників:

  1. Перед монтажем умивальника переконайтеся, що стіна, на яку він кріпиться, здатна витримати велику вагу.
  2. Якщо умивальник кріпиться на стіну, перевірте, чи її поверхня рівна й не має тріщин.
  3. Якщо мийка кріпиться до меблів, переконайтеся, що вони достатньо міцні.
  4. Дотримуйтеся інструкцій, запропонованих виробником.
  5. Якщо ви не впевнені в тому, як правильно встановити умивальник, краще зверніться по допомогу до кваліфікованого сантехніка.

Додаткові поради:

  • Сім'ям з дітьми варто обирати раковину з низьким бортом. Такі моделі максимально зручні для дітей, а також ними комфортно користуватися дорослим.
  • У разі обмеженого вільного простору та поличок для зберігання гігієнічних дрібничок слід розглянути раковину з широким краєм. Це полегшить виконання щоденних гігієнічних процедур і допоможе зберегти порядок у приміщенні.

Вищезазначені поради допоможуть знайти ідеальну модель раковини навіть для найменшої ванної кімнати.

Додаткові аксесуари та декор

У багатьох випадках атмосфера ванної кімнати визначається тим, який кран встановлений на раковині. В каталозі нашого інтернет-магазину доступні крани різних конфігурацій і стилів. Це дає змогу створити ідеальну ванну кімнату, що відповідає всім уподобанням користувачів.

Висота крана визначає зручність користування. Рекомендується залишати достатньо простору для миття рук під струменем води. Сьогодні дуже популярними є змішувачі з інфрачервоним датчиком, що не лише стильно виглядають, а й економлять воду. Якщо ви віддаєте перевагу класичному стилю та традиційним формам, змішувач у ретро-дизайні стане вашим ідеальним вибором.

Ознайомтеся з асортиментом продукції від виробника Adamant, щоб вибрати зручну квадратну раковину та відповідні аксесуари до неї.


Написати відгук

Увага: HTML не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре