0
0

Поради щодо монтажу гранітних кухонних мийок ADAMANT

Зіткнувшись з небажанням звертатися до послуг фахівців, багато хто запитує,як встановити кухонну мийку самостійно?

Ця стаття допоможе розібратися в етапах та нюансах самостійної установки кухонних мийок та підкаже, як не допустити помилки.

Для встановлення врізних кухонних мийок ADAMANT потрібен випил отвору відповідного розміру.

Вбудована сантехніка не тільки виглядає красиво, але й практична у використанні – не займає багато місця і може бути будь-якої зручної форми.

Якісно встановити кухонну мийку ADAMANT можна самостійно, проте підійти до цього питання, необхідно грамотно, з ґрунтовною підготовкою.

Перед встановленням слід подбати про наявність інструментів та матеріалів:

 • Олівець;
 • Лінійка;
 • Шуруповерт + свердла;
 • Електролобзик;
 • Викрутка;
 • Плоскогубці;
 • Герметик.

Коли все потрібне підготовлено, можна приступати до встановлення кухонної мийки.


Інструкція монтажу врізної кухонної мийки

Як уже говорилося раніше, врізна мийка не тільки органічно вписується в кухонний гарнітур, але забезпечує високий рівень герметичності. Однак монтаж, у порівнянні з накладною, є складнішим процесом.

Дуже важливим моментом є правильне створення отвору під конструкцію кухонної мийки.


Алгоритм установки кухонної мийки ADAMANT в стільницю виглядає так:

 1. Насамперед визначається місце встановлення мийки в стільницю, після чого виріб перевертають та обводять по контуру прямо на поверхні стільниці. (Для більшої зручності можна спочатку обвести контур на картоні, вирізати форму і перенести на стільницю).
 2. Далі потрібно залишити місце для бортів. Для цього слід відступити 10-15 мм.(залежно від ширини бортів), від контуру вглиб і накреслити ще один внутрішній контур.
 3. Потім по внутрішній розмітці робиться кілька (4-6) отворів дриль, для зручного проходження лобзика. Отвори робляться по внутрішній стороні контуру, щоб простір для бортів залишалося цільним.
 4. Наступний крок – безпосередньо вирізання отвору під виріб. Вирізається отвір, знову ж таки, за внутрішнім контуром. Нижню частину стільниці рекомендується закріпити, щоб уникнути випадання і пошкоджень країв.
 5. Контур зрізу та нижні стики обробляються герметиком, чекаємо висихання.
 6. Встановлюємо кухонну мийку в отвір, попередньо наносимо герметик на борту із внутрішньої сторони. Також навантажуємо мийку по всьому контуру щоб мийка ідеально прилягла по периметру до стільниці.
 7. Після приступаємо до кріплення. У комплекті йдуть кріплення, за допомогою яких здійснюється фіксація миття до стільниці знизу.
 8. Коли все надійно закріплено, з поверхні стільниці можна видалити надлишки герметика. (Мильний розчин і гумовий шпатель) і приступити до підключення комунікацій.


Підведемо підсумки

На перший погляд, самостійний монтаж може здатися найпростішим процесом. Однак саме в ході роботи нерідко виникають труднощі та всілякі «підводні камені».

Втрата часу та зіпсовані матеріали – дуже неприйнятний результат старань. Тому, якщо ви не впевнені у своїх силах, довірте встановлення гранітного миття професіоналу.


Написати відгук

Увага: HTML не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре