0
0

Переваги використання кухонних мийок із штучного каменю

Сучасні кухні вражають своєю функціональністю та наявністю обладнання, яке допомагає господаркам із комфортом займатися домашніми справами. Однак найголовнішим елементом кухонної зони є мийка. Вона використовується частіше за інші меблі та елементи кухні, тому важливо, щоб раковина була не тільки привабливою, а й відрізнялася надійними експлуатаційними характеристиками, міцністю та зносостійкістю.

Багато хто віддає перевагу мийкам, виготовленим зі штучного каменю. Такі вироби приємні на дотик, невибагливі в догляді, екологічні, а також мають привабливий зовнішній вигляд. Ви можете купити моделі різного кольору, форми та дизайну, що дає змогу наповнити кухню особливим шармом та індивідуальністю.

Штучний камінь у сучасних кухнях

Кухонні раковини зі штучного каменю нині дуже популярні, оскільки мають велику кількість переваг порівняно з моделями з нержавіючої сталі. До головних особливостей мийок зі штучного каменю належать:

 • висока стійкість до різних механічних впливів;
 • довговічність експлуатації;
 • легкість очищення від забруднень;
 • широкий асортимент моделей, що відрізняються кольором, дизайном, об'ємом і конфігурацією;
 • можливість використання кухонних мийок у температурному діапазоні від -30 до +150 градусів за Цельсієм;
 • стильний і сучасний зовнішній вигляд;
 • відсутність пір на поверхні штучного каменю, тому забруднення та жир не накопичуються й не в'їдаються;
 • стійкість виробу до негативного впливу прямих сонячних променів і тривалого використання хімічних мийних засобів;
 • мінімальний шум від струменів води під час використання;
 • екологічність.

Завдяки таким характеристикам мийки, виготовлені зі штучного каменю, доволі затребувані. Різноманітність моделей дає змогу створювати неповторні кухонні інтер'єри. Переваги раковин зі штучного каменю підкорюють господинь, тому вони вирішують назавжди відмовитися від мийок іншого типу.

Властивості та особливості кам'яних мийок

Технологія виробництва мийок зі штучного каменю допомагає отримати вироби, яким властиві довговічність, естетичний вигляд і зручність у використанні. Штучний камінь, що застосовується при виготовленні раковин для кухні, є багатошаровим композитним матеріалом, який складається з:

 • крихт натурального каменю;
 • акрилової смоли;
 • полімерних сполук.

Завдяки такому складу матеріал виглядає як натуральний, а пластичність каменю дає змогу створювати з нього різні види кухонних мийок. Сучасні раковини для кухні, виготовлені зі штучного каменю, мають незаперечні плюси: унікальний вигляд, екологічність, гігієнічність і довгий термін служби.

Різноманітність дизайнів та кольорів

Однією з причин високого попиту на кухонні мийки зі штучного каменю є різноманітність асортименту. Український виробник «Адамант» пропонує величезний вибір моделей, що відрізняються дизайном і кольоровим виконанням, кількістю чаш і формою. Всі раковини для кухні характеризуються елегантним виглядом та гладкою поверхнею, що дає змогу створювати інтер'єр приміщення в будь-якому стилі.

Ви можете придбати довговічні та стійкі до механічних впливів мийки з урахуванням побажань до:

 • форми: круглі, прямокутні, овальні, квадратні;
 • кількості чаш: з однією чи двома чашами;
 • розміру виробу;
 • дизайну;
 • особливостей монтажу: вбудовані, накладні тощо.

Сучасні кухонні мушлі відрізняються низьким коефіцієнтом теплового розширення. Завдяки цьому навіть миттєве збільшення або зменшення температури не призведе до псування чи деформації поверхні виробу. Отже, гарантується довговічність використання мийок зі штучного каменю, незалежно від вибраного дизайну та форми моделі.

Висока термічна стійкість

Раковини для кухні зі штучного каменю відмінно переносять високі та низькі температури. Висока термічність кухонних раковин з композитних матеріалів дає змогу використовувати їх при температурних показниках у діапазоні від -30 до +150 градусів за Цельсієм.

Антибактеріальні властивості

Одними з важливих переваг мийок для кухні зі штучного каменю є антибактеріальні властивості. Вибираючи такі вироби для облаштування кухонної зони, можна розраховувати на:

 • легкість регулярного догляду та очищення від забруднень;
 • функціональність обладнання: миття посуду, чищення овочів і фруктів, розморожування продуктів харчування;
 • можливість вбудованої установки мийки;
 • зручність для миття посуду, приготування їжі та інших побутових завдань.

Якісні кухонні мийки з композитних матеріалів відрізняються чудовою стійкістю до негативного впливу різних хімічних та агресивних речовин. Численні дослідження показують, що зовнішній вигляд виробу не погіршується після взаємодії з побутовими реактивами, наприклад, соляною, фосфорною, перхлорною кислотою, аміаком, перекисом водню та іншими речовинами.

Екологічні аспекти

Раковини із штучного каменю є найбільш екологічними сантехнічними виробами, які призначені для використання на кухні. Застосування таких композитних матеріалів дає змогу відмовитися від видобутку компонентів із природних джерел, що позитивно впливає на навколишнє середовище. Крім того, штучний камінь не має в своєму складі шкідливих речовин, які б негативно вплинути на здоров'я людини внаслідок випаровування при високих температурах.

Економічні переваги

Купити якісні сучасні мийки для кухні зі штучного каменю можна за доступною вартістю. Завдяки цьому можна обладнати будь-яке приміщення якісною та безпечною сантехнікою.

Мийки з композитних матеріалів мають значну популярність, і для цього є багато причин: стильний зовнішній вигляд, прийнятні ціни, екологічність, надійність і довговічність виробів. Саме тому велика кількість господарок вибирають раковини зі штучного каменю, відмовляючись на їхню користь від інших видів сантехніки.


Написати відгук

Увага: HTML не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре