0
0

ТОП-3 мийок (Мінімал, Аніла, Слім) з крилом для сушки для невеликих кухонь

Сучасний ринок сантехнічного обладнання для кухні вражає своєю різноманітністю. Величезний вибір якісних гранітних мийок – це можливість для кожного покупця вибрати найкращу модель з урахуванням персональних побажань, габаритів приміщення та особливостей дизайну інтер'єру.

Багато власників квартир і приватних будинків не можуть похвалитися великою площею для розміщення сантехніки та кухонного обладнання. Однак навіть малогабаритні кухні можуть бути практичними, функціональними та стильними. Для їхньої комплектації ідеально підійдуть якісні та оригінальні гранітні мийки від українського виробника ADAMANT. Пропонуємо зупинитися на трьох найпопулярніших моделях кухонних мийок з крилом для сушіння, призначених для невеликих кухонь.

Модель Мінімал

Прямокутна мийка Minimal з крилом для сушіння відмінно вписується в малогабаритні приміщення та має такі характеристики:

 • розмір - 61,5 х 49,5 х 20,0 см;
 • вага – 10 кг;
 • колір – Avena, ivory, mokko, old stone, terra, terra-cotta, білий, антрацит, графіт, коричневий, цукровий, світло-сірий, сірий, чорний, чорний металік;
 • технологія виготовлення – SOLID SURFACE;
 • матеріал – 80% кварцитів та 20% поліефірних смол (безпечні та екологічно чисті компоненти).

Раковина Мінімал виготовлена в привабливому дизайні, тому гармонійно доповнить інтер'єр, виконаний у найпопулярніших дизайнерських концепціях. Гранітна мийка з крилом для сушіння має безліч переваг, які роблять таке сантехнічне обладнання одним із найпопулярніших на українському ринку. Ця модель відрізняється термостійкістю та стійкістю до ударів, механічних пошкоджень, УФ-променів і різних хімічних сполук.

Крім того, прямокутна гранітна мийка Minimal бренду ADAMANT має однорідну непористу поверхню, що дає змогу запобігти проникненню в неї різноманітних барвників і небезпечних бактерій. Завдяки цьому доглядати та експлуатувати кухонну раковину дуже просто.

Для виготовлення раковини Мінімал використовуються матеріали та компоненти, що імпортуються з ЄС. Наші сантехнічні вироби мають сертифікати, що підтверджують їхню високу якість і відповідність європейським стандартам і нормам екологічної безпеки.

Модель Аніла

Кухонна раковина ANILA створена за сучасною технологією SOLID SURFACE, що передбачає виготовлення з міцного, екологічно чистого та високотехнологічного матеріалу. В складі такого матеріалу є 80% кварцитів різних фракцій і 20% якісних поліефірних смол. Кварц вважається доволі міцним мінералом, який є сумішшю кисню та кремнію. Моделі з кварцу можуть поступатися за міцністю та довговічністю тільки топазам та алмазам, що підтверджує надійні експлуатаційні характеристики мийки Аніла.

Прямокутна мийка ANILA з сушінням має розміри 645х495х200 мм, що робить її чудовим варіантом для компактних кухонь. Крім того, перевагами такої моделі кухонної раковини є:

 • термостійкість – здатна витримати температуру до +280 градусів за Цельсієм;
 • стійкість до різних механічних пошкоджень, подряпин та ударів;
 • однорідна непориста структура, що дає змогу запобігти проникненню в неї та розвитку різних бактерій;
 • легкість очищення та догляду;
 • безпека та екологічність матеріалу (проведено безліч тестів, що передбачають контакт харчових продуктів з поверхнею мийки);
 • стійкість до дії УФ-променів, кислот, лугів та інших активних хімічних реагентів, які часто входять до складу побутової хімії.

Усі складові та матеріали для виготовлення гранітної мийки Аніла імпортуються з Європи. Це означає, що кухонна раковина має всі необхідні сертифікати якості та відповідності європейським екологічним стандартам і нормам.

Віддавши перевагу цій гранітній мийці прямокутної форми, ви зробите вашу кухню більш комфортною, затишною, функціональною та гармонійною.

Модель Слім

Кухонні прямокутні гранітні мийки серії SLIM представлені в розмірах 61,5х43х20 см. Для виготовлення цих моделей використовується надміцний та екологічний матеріал, що складається з 80% кварцитів різних фракцій і 20% поліефірних смол. Такий сантехнічний виріб вирізняється унікальним дизайном, який робить його ідеальним варіантом для комплектації сучасних кухонь, виконаних у популярних дизайнерських напрямках. Моделі із серії Слім гармонійно поєднуються з інтер'єрами, оформленими в стилях мінімалізм, класика, модерн, хай-тек та ін.

Головними перевагами прямокутних мийок SLIM є:

 • виготовлення за передовою технологією SOLID SURFACE;
 • використання надійного та удароміцного матеріалу;
 • стійкість до високої температури (до 280 градусів Цельсія) та УФ-променів;
 • здатність витримувати удари, механічні пошкодження та подряпини;
 • стійкість до лугів і більшості хімічних сполук, що використовуються в багатьох засобах для очищення сантехніки;
 • однорідна непориста структура, яка полегшує експлуатацію та догляд за мийкою;
 • наявність сертифікатів відповідності європейським стандартам якості та екологічної безпеки.

Гранітні мийки Слім стануть чудовим доповненням інтер'єру кухні та наповнять її приємною атмосферою.

Порівняння моделей між собою

Порівняльні параметри трьох моделей представлені в таблиці нижче.

Характеристика

Minimal

Anila

Slim

Гарантія якості

5 років

5 років

5 років

Розміри

61,5х49,5х20,0 см

64,5х49,5х20,0 см

61,5х43х20 см

Вага

10 кг

11 кг

10 кг

Технологія виробництва

SOLID SURFACE

SOLID SURFACE

SOLID SURFACE

Матеріал

Граніт (80% кварцитів, 20% поліефірних смол)

Граніт (80% кварцитів, 20% поліефірних смол)

Граніт (80% кварцитів, 20% поліефірних смол)

Вибираючи гранітну мийку, зверніть увагу на особливості розташування крила для сушіння та дизайнерські характеристики сантехнічних виробів. Завдяки комплексному підходу до вибору можна придбати найкращу модель, яка експлуатуватиметься тривалий час, зберігши свої властивості.


Написати відгук

Увага: HTML не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре