0
0

Умивальник над пральною машиною

У сучасних квартирах доволі рідко можна побачити ванну кімнату, в якій було б достатньо вільного простору для облаштування необхідними компонентами. Саме тому багато власників, які зіткнулися з браком житлової площі, намагаються знайти рішення, яке допоможе компактно розмістити всі прилади, ефективно використавши наявний вільний простір.

Для оптимізації та впорядкування розміщення сантехніки та меблів у ванній кімнаті ідеальним рішенням стане установка умивальника над пральною машинкою. Такі мийки мають велику кількість переваг, зокрема можливість раціонально використати кожен квадратний метр приміщення. Розглянемо основні особливості та переваги встановлення раковини над пральною машиною, а також тонкощі вибору найкращої моделі умивальника для такого способа монтажу.

Чому варто віддати перевагу умивальнику над пральною машиною?

Близьке розташування пральної машинки та раковини - це незамінний варіант для суміщених ванних кімнат. Таке рішення має безліч переваг, зокрема:

 • Економія простору. Зазвичай чаша умивальника разом із тумбою, на яку вона встановлюється, займає приблизно таку ж кількість місця, що й пральна машина. Саме тому вигода від поєднання раковини та пралки очевидна.
 • Логічне розміщення пральної машинки. Якщо у ванній кімнаті недостатньо вільного простору для техніки, що використовується для прання, дуже часто такі пристрої встановлюються на кухні, в передпокої або коридорі. Уникнути такої незручності можна завдяки монтажу умивальника над пральною машинкою.
 • Правильна організація простору у ванній кімнаті. З появою раковини над пралкою раціональність облаштування приміщення суттєво зростає. В компактних санвузлах суміщення умивальника та пральної машини є максимально зручним.
 • Функціональність і зручність щоденного використання. Раковина та пральна машина є одними з найбільш використовуваних приладів. Ця техніка майже постійно використовуються в побуті, тому таке суміщення допомагає зробити повсякденні справи більш комфортними.
 • Естетичність. Вибрати раковину можна з врахуванням дизайну інтерʼєру ванної кімнати, особливостей оформлення пральної машинки. Завдяки цьому приміщення буде виглядати гармонійно та мати завершений вигляд.

Нині поєднання пральної машинки та умивальника використовується в багатьох дизайнерських проєктах оформлення ванної кімнати. Такий варіант підходить для різних стилів інтерʼєру, тому ви можете сміливо виконувати монтаж.

Як вибрати відповідний умивальник?

Щоб створити гармонійний і практичний простір у ванній кімнаті, необхідно відповідально ставитися до вибору раковини. Для реалізації такого рішення можна вибрати умивальник-кувшинку, який відрізняється неглибокою чашею та прямокутною формою. Ці раковини мають спеціальний злив, при якому сифон буде розташований не над пральною машинкою.

Крім того, ви можете придбати умивальники для ванної кімнати з горизонтальним або вертикальним зливом. Для облаштування приміщення також можна застосовувати моделі овальної, напівкруглої та інших конфігурацій.

Обираючи раковину для власної ванної кімнати, зверніть увагу на такі параметри:

 1. Розмір і форма умивальника. Варто обирати габарити моделі з врахуванням особливостей та площі вашої кімнати. Обрана раковина має ідеально доповнювати приміщення та не робити його важким і громіздким.
 2. Матеріали виготовлення умивальника. Високий попит мають раковини зі штучного каменю, оскільки вони відрізняються практичністю, довговічністю та стильним дизайном. Потрібно обирати модель з огляду на власний смак і практичні вимоги до сантехніки.
 3. Особливості монтажу. Більшість споживачів віддають перевагу встановленню сантехніки самостійно, проте ми рекомендуємо скористатися послугами професіоналів. Професійний монтаж дасть змогу зменшити ризики неправильної установки та закріплення інженерних систем, що гарантуватиме відсутність протікання та інших негараздів.

Не менш важливим критерієм вибору є вартість умивальника для встановлення над пральною машинкою. Придбати якісну сантехніку можна за прийнятною ціною, щоб оформити ванну кімнату стильно без суттєвих фінансових витрат.

Практичні поради

Навіть малогабаритні ванні кімнати можуть бути стильними, практичними та зручними. Для цього потрібно дотримуватися деяких рекомендацій і правил. Вирішити проблему з браком простору можна за допомогою:

 • Кольору. Світла гама кольорів допомагає візуально збільшити приміщення та досягти правильного відображення світлових променів.
 • Плитки невеликого розміру. Виграшним рішенням може стати плитка середнього розміру світлих відтінків. Доповнити інтерʼєр можна мозаїкою чи невеликими контрастними елементами.
 • Правильного освітлення. Чим більше світла у ванній кімнаті, тим просторішою вона виглядає. Можна розмістити світильники на стіну та стелю, а також використати точкове освітлення для деяких окремих зон.
 • Компактних меблів. В інтерʼєрі малогабаритного приміщення гармонічно впишуться меблі з мінімальною кількістю декору та фурнітури. Варто розглянути варіант встановлення вузьких стелажів на мініатюрних фігурних ніжках.
 • Дзеркала. Наявність такої поверхні допоможе візуально збільшити простір у невеликій ванній кімнаті.

Ретельний підхід до облаштування невеликої ванної кімнати дає змогу зробити таке приміщення комфортним і затишним. Поєднання умивальника з пральною машинкою є одним із найкращих способів створення зручної атмосфери у ванній.


Написати відгук

Увага: HTML не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре