0
0

Як гармонійно поєднати овальну мийку з інтер'єром кухні?

Один із головних елементів на кухні – мийка, без якої складно уявити виконання різних побутових завдань. Оновлення дизайну інтер'єру кухонної зони або ремонт нової квартири потребує ретельно продуманого підходу до вибору кожної деталі. Особливу увагу слід приділити саме сантехнічному устаткуванню та його гармонійному поєднанню з іншими елементами.

Гармонійне поєднання кухонної мийки з інтер'єром приміщення дає змогу створити комфортну та практичну робочу зону, в якій максимально зручно готувати їжу та займатися побутовими справами. Пропонуємо зупинитися на особливостях гармонійного поєднання найпопулярніших овальних мийок для кухні з інтер'єром кімнати. Поговоримо про те, як правильно вибрати овальну кухонну раковину з урахуванням усіх критеріїв вибору та особливостей дизайну приміщення.

Як вибрати овальну мийку за розміром і дизайном?

Від належного вибору сантехнічного обладнання та його якісного монтажу залежать зовнішній вигляд кухонної зони, довговічність експлуатації мийки, зручність її використання та функціональні можливості. Нині овальні раковини для кухні овальної форми пропонуються в різних конфігураціях, що дає змогу придбати оптимальну модель з урахуванням особистого смаку та потреб власників житлового приміщення.

Щоб визначитися з моделлю овальної мийки, яка найкраще впишеться в дизайн конкретної кухні, потрібно дотримуватися таких рекомендацій:

 • Обов'язково виконайте заміри площі приміщення. Так можна визначити оптимальні розміри кухонної мийки, яка вдало впишеться в інтер'єр і наповнить його функціональністю та практичністю.
 • Зверніть увагу на асортименти овальних мийок, щоб вибрати модель кухонної раковини з урахуванням побажань до кольору, фактури та особливостей розробленого дизайну інтер'єру кухні.
 • Ознайомтеся з технічними аспектами мийок для кухні. Зокрема, необхідно враховувати матеріал для виготовлення раковин. Не менш важливою є конфігурація виробу, оскільки сучасні моделі можуть мати різні додаткові функціональні елементи, наприклад, сушарку, кілька чаш тощо.

Тільки комплексний підхід до вибору овальної мийки допоможе замовити найкращу модель, яка стане одним із головних елементів приміщення та суттєво полегшить господаркам кухонні турботи.

Особливості розміщення овальної мийки на кухні

Сучасні кухонні мийки представлені у великому асортименті. Вибрати таку сантехніку можна з урахуванням особливостей її розміщення. Мийки для кухні можуть бути:

 • врізними;
 • вбудованими;
 • накладними.

При виборі сантехнічного устаткування слід звернути увагу до всі особливості таких видів мийок. Врізні раковини монтуються тільки в стільницю, тому здатні гармонійно вписатися в поверхню різних розмірів і матеріалів. Вибираючи цей варіант, можна уникнути потрапляння вологи та бруду в простір між стільницею та мийкою.

Накладні мийки є універсальними моделями, які відрізняються простим монтажем і доступною вартістю. Такі моделі чудово підходять людям, які не планують масштабного ремонту та змін на кухні. Вбудовані кухонні мийки можна встановити в один рівень або нижче стільниці. Перевага таких моделей – неможливість накопичення бруду та водонепроникність, за умови виконання правильного монтажу.

Вибирати кухонні мийки необхідно з огляду на матеріали, які використовуються для декору робочої зони. Важливо враховувати стільницю, стіни, шафи та інші елементи дизайну інтер'єру кухні. Сьогодні значний попит мають раковини зі штучного каменю, які чудово поєднуються з різноманітними матеріалами, які використовуються для виготовлення стільниць і кухонного гарнітура. Такі мийки надійні, довговічні та дуже привабливі. Крім того, вони не вбирають запахів, не змінюють кольору під впливом УФ-променів, є гігієнічними та стійкими до використання різних типів побутової хімії та високих температур.

Як доповнити овальну мийку декором?

Для оптимального поєднання овальних мийок з інтер'єром кухні важливу роль також відіграє декор. Часто для декорування кухонної зони, в якій встановлено раковину овальної форми, використовуються такі деталі:

 • рослини;
 • практичні аксесуари поруч з мийкою або над раковиною;
 • різноманітні декоровані елементи, зокрема полиці, годинники, склянки тощо;
 • декоративний посуд та обробна дошка.

Вибирати декор потрібно з урахуванням особливостей матеріалу, конфігурації кухонної мийки та її кольору. Так можна створити зручну робочу поверхню, де всі елементи відмінно доповнюють одне одного.

Поради дизайнерів щодо поєднання овальної мийки та інтер'єру

Овальні мийки зі штучного каменю виглядають витончено та оригінально. На відміну від прямокутних або квадратних моделей такі раковини допомагають підкреслити особливий смак власників приміщення. Раковини для кухні овальної форми можуть стати гарним доповненням будь-якого кухонного гарнітура, тому здатні вписатися в будь-які інтер'єри, виконані в найпопулярніших дизайнерських концепціях.

Для правильної комбінації всіх елементів кухні з таким сантехнічним обладнанням дотримуйтесь деяких рекомендацій експертів щодо дизайну інтер'єру:

 • знайдіть вдале поєднання кольору мийки з оздобленням кухні – забарвлення має ідеально підходити та не перевантажувати приміщення;
 • зверніть увагу на зручні та практичні моделі овальних мийок, які додадуть робочому простору максимальної функціональності;
 • використовуйте декоровані елементи, що гармонійно підходять до кольору, форми та матеріалу кухонної мийки;
 • вибирайте раковину для кухні з урахуванням розміру приміщення – велика модель у малогабаритній квартирі зменшить площу корисного простору та зробить кімнату перевантаженою масивними деталями.

Грамотний вибір овальної мийки з огляду на всі особливості кухонної зони допоможе створити унікальний дизайн інтер'єру, де кожен елемент виконуватиме свої функції та полегшуватиме виконання побутових завдань.


Написати відгук

Увага: HTML не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре