0
0

Як перетворити умивальник на центральну деталь інтер’єру ванної кімнати?

Сучасна ванна кімната - не просто функціональне приміщення в квартирі чи приватному будинку. Це особливий приватний оазис, де можна насолодитися моментами спокою, розслабитись, відпочити та подбати про себе. Саме тому дуже важливо, щоб ця кімната відповідала вподобанням її власників і була привабливо оформлена.

Кожна деталь у ванній кімнаті має певне значення: від розташування елементів у приміщенні до вибору матеріалу їхнього виготовлення та кольору. Як правильно обрати умивальник, щоб він став центральною частиною інтерʼєру ванної кімнати? Про це поговоримо детальніше в нашій статті. Зупинимося на особливостях вибору сантехніки з урахуванням різних чинників.

Вибір умивальника як центрального елемента ванної

Умивальник у ванній кімнаті – це один з основних елементів дизайну. Важливо створити дизайн інтерʼєру, в якому раковина органічно впишеться в приміщення, зробить його максимально зручним і практичним. Перевагами умивальника як центрального елемента інтерʼєру є:

 • можливість підкреслити індивідуальний смак мешканців;
 • облаштування гармонійного інтерʼєру з огляду на особливості кімнати;
 • акцентування уваги на стильному умивальнику.

Зазвичай дизайнерські умивальники або раковини незвичного кольору стають основою інтерʼєру приміщення. В нашому асортименті сантехнічного обладнання представлена велика кількість умивальників у ванну кімнату за вигідними цінами. Великий попит серед користувачів мають раковини «тюльпан» з лаконічним дизайном, а також підвісні та вбудовані умивальники з композитних матеріалів різних форм і кольорів. Широкий вибір моделей дає змогу кожному покупцеві обрати для себе найкращий варіант з урахуванням індивідуальних побажань до технічних характеристик і зовнішнього вигляду умивальника для ванної кімнати.

Як вибрати умивальник за дизайном?

При плануванні дизайну інтерʼєру ванної кімнати можна зберегти максимальну кількість вільного простору в приміщенні. Для цього варто купити правильний умивальник, встановити прозорі перегородки та використати стримане оздоблення, яке стане гарним фоном для якісної сучасної сантехніки.

Обираючи умивальник, який стане основним елементом вашої ванної кімнати, слід звернути увагу на такі характеристики:

 • Стиль інтерʼєру приміщення та відповідність раковини обраній дизайнерській концепції. Важливо, щоб кожен предмет меблів відповідав загальній стилізації, гармонійно доповнював одне одного та додавав приміщенню функціональності.
 • Форма раковини. Ви можете замовити надійні моделі умивальників різних форм. Значну популярність мають круглі, прямокутні та квадратні раковини. Класичні овальні моделі також можуть прикрасити приміщення, якщо обрати сантехніку цікавого кольору чи доповнити її незвичними аксесуарами.
 • Колірна гама. Колір сантехніки для ванної кімнати може допомогти зробити це приміщення неповторним. Досягти цього можна за допомогою вибору моделі сантехніки нестандартного кольору, зокрема чорного, сірого, оливкового тощо.
 • Матеріал виготовлення. Матеріал, з якого виготовлена раковина, відіграє важливу роль не тільки для тривалої експлуатації сантехніки, а й створення естетичного дизайну. Якісні умивальники зі штучного каменю - відмінний варіант для сучасної ванної кімнати.

Зробити раковину головним елементом інтерʼєру ванної кімнати можна за допомогою додаткових аксесуарів і правильного освітлення. Освітлення має вирішальну роль у процесі оформлення приміщення, а також акцентує увагу на витонченості декору та стильній сантехніці. Можна поєднувати загальне освітлення у ванній кімнаті й точкові світильники навколо раковини та поруч із дзеркалом.

Особливості встановлення

Для того щоб умивальник дійсно став головним предметом ванної, потрібно продумати особливості його встановлення. Доволі популярними зараз є моделі, які можна встановити на висоті або розмістити навколо них підсвічування. Так створюється особливий акцент на якісній і стильній сантехніці.

Для організації гармонійного інтерʼєру ванної кімнати слід вибирати сумісну сантехніку. Тільки комплексний підхід до вибору моделі допоможе створити чудову атмосферу в приміщенні та наповнити її функціональними речами.

Сучасні умивальники встановлюються такими способами:

 • Підвісні - фіксуються до стіни, що дає змогу зберегти багато вільного простору під раковиною.
 • «Тюльпани» - стильні пʼєдестали, що здатні стати цікавинкою інтерʼєру.
 • Вбудовані - такі моделі врізаються в поверхню тумби, завдяки чому можна органічно поєднати всі елементи між собою.
 • Накладні - умивальники такого виду мають сучасний стиль і прості в установці.

Ви можете придбати дизайнерські моделі, які відповідають вашим смаковим очікуванням і наповнять приміщення практичністю та оригінальністю.

Декорування простору навколо умивальника

Декорування має важливе значення у створенні стильного інтерʼєру ванної кімнати. Для оформлення умивальника у ванній кімнаті можна використовувати:

 • дзеркала різноманітної форми, полички, ніші;
 • живі та штучні рослини;
 • картини;
 • точкове освітлення;
 • декоративні елементи тощо.

Завдяки цьому ваша ванна кімната виглядатиме привабливо, функціонально та неповторно. Облаштувати приміщення можна самостійно або звернутися до професійних і досвідчених дизайнерів, якщо ви хочете отримати інтерʼєр вашої мрії.


Написати відгук

Увага: HTML не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре